ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ

0
1124
ניקוי קרמיקה לאחר שיפוצים

מה הוא ניקוי מרצפות מגרניט פורצלן?

כולנו מכירים את האבק ואת הלכלוך, שנוצר לאחר שיפוץ. אמנם הבית שלכם נראה כמו שתמיד חלמתם, אך דבר אחד נשאר והוא הלכלוך, אבק על הרצפות וכל חדרי הבית, חלונות מלוכלכים, שאריות צבע על הרצפה והקירות, ובעיקר כתמי הרובה שעל הרצפה שאותם קשה מאד לנקות. כמו כן חשוב כי לאחר שהמשפחה עברה מסכת שיפוץ ויצאה מהשגרה חשוב, שהם יגיעו  לבית יפה ונקי, ויתחילו את השיפוץ ברגל ימין. יש לדעת כי ישנה חשיבות עליונה לניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ כדאי לדעת כי חברת ניקיון אמורה לדעת להבחין בין סוגי הרצפות בבית המשופץ ולהתאים את סוג הניקיון לסוג הרצפה. אז למה חשוב לדעת לפני הזמנת חברה מתאימה ?

חשיבות הניקיון של הרצפה לאחר שינוי הבית

כל אחד יודע שהבית שעבר שיפוץ הוא מלוכלך מאד. הלכלוך נמצא בכל חדרי הבית החל מהמון אבק המפוזר בכל החדרים, כתמי צבע על הקירות ועל הרצפה לאחר סיוד הדירה, נסורת בארונות המטבח ובארונות קיר אם ישנם, ובעיקר הלכלוך הקשה ביותר להסרה כתמי הרובה שבין המרצפות, כמו כן ניתן להבחין בשאריות קרמיקה שנשארו מחיתוך הקרמיקה.

חשוב מאד לדאוג שהרצפה  תהיה מבריקה כי שהרצפה נקייה כל הבית נקי, ובעיקר לבצע ניקיון כללי ברמה גבוהה. ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ אינו יכול להתבצע על ידי כל אחד קרמיקה הינה רצפה עדינה מאד, ויש צורך בבעל מקצוע שיוכל להבחין בסוג הרצפה ולדאוג לניקיון המושלם.

לסיכום, קיימת חשיבות רבה מאד להשארת רצפת מבריקה משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא הקרמיקה מותקנת בדרך כלל ראשונה והיא מסוג הרצפות שסופחות לכלוך רב ואבק, ולכן חשוב לבצע ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ למראה נקי של הבית. סיבה שנייה היא שהקרמיקה היא הנראות של הבית רצפה נקייה כבר תגרום לבית להיראות טוב יותר, לכן חשוב לבצע ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ.

איך מתבצע הניקיון?

דבר ראשון יש לנקות את האבק מהרצפה באמצעות מטאטא טוב או שואב אבק. לאחר מכן החברה המבצעת דואגת לניקוי החריצים ישנה חשיבות רבה בהברקת הרצפה , לאחר שיפוץ להקפיד על ניקוי החריצים. ניקוי החריצים נעשה על ידי חומרים ייעודיים, שמטרתם להמיס את הלכלוך הקשה. חשוב מאד להשתמש בחומרים איכותיים, ובעיקר כאלו שיוצרו במיוחד למטרת ניקוי קרמיקה לאחר שיפוץ.

כמו כן חשוב מאד להקפיד להזמין חברת ניקיון מנוסה הבקיאה בכל סוגי הקרמיקה שימוש לא נכון בחומרים או שימוש בחומרים שאינם ייעודיים עלול לגרום לרצפת הקרמיקה נזק, בנוסף לכך יש להקפיד כי לחברת הניקיון יש ניסיון בעבודות אלו, כמו כן יש להקפיד על שימוש במכשור ייעודי לניקוי קרמיקה תשומת לב לכך תגרום לכם לבחור חברה טובה.