איטום גגות בירושלים

0
903
איטום גג בירושלים

למה צריך להגן על הגג בעיר הקודש בבניינים חדשים?

רבים מבין האנשים שואלים את עצמם מהו הצורך בביצוע איטום גגות בבניינים חדשים? התשובה היא שגם בבניין חדש עלולות להיות דליפות, ואם מקפידים לבדוק כבר מההתחלה, עוד שהבניין חדש, כך גם קל יותר לטפל בבעיה בעתיד. קיימות שיטות רבות לאיטום גגות  השיטות העיקריות שבהם הם, זיפות גגות, איטום ביריעות ביטונומיות, שימוש בחומרים אקריליים, ועוד. לפני שחושבים על איטום גגות בירושלים יש לדעת כי יש לבצע הכנה מקיפה של הגג לפני כל איטום מכל סוג שהוא. במיוחד בירושלים חשוב האיטום כדי למנוע נזילות מהגג של מי הגשמים, וכן למנוע מהשלג היורד בירושלים לגרום לגג לשקוע. לא משנה באיזה איטום גגות בירושלים תבחרו עליכם לקחת בעלי מקצוע מנוסים.

איך מכינים את הגג לצורך ביצוע הגנה מפני הגשמים ?

קודם כל יש להבין כי קיים חלון של זמן, שבו ניתן לבצע את איטום גגות בירושלים, כדי לקבל תוצאות אופטימליות. חלון זמן זה הוא הרבה, לפני שמרגישים את הנזילה, הוא בתחילת הסתיו או בסוף הקיץ. אם תשכילו לבצע את איטום גגות בירושלים בזמן הזה, ולא בחורף שאז הביקוש לאיטום עולה, והמחיר יקר יותר בהתאם, תוכלו לחסוך הרבה כאב ראש.

יש לדעת כי בניגוד לתכונות חומרים אחרים בטבע, שהפכים מתנגדים בפעולה זו , המצב שונה כגון חומר ביטוני יתאים לחומר ביטוני, לכן יש לדעת כי לפני שמתחילים לבצע איטום גגות בירושלים יש לבדוק את תשתית הגג.

הכנה נכונה של הגג

שיטת האיטום שנבחרה אינה משנה את הצורך בהכנת הגג, משום שבכל שיטות איטום גגות יש צורך שהגג יהיה נקי, לכן יש לבצע ניקיון יסודי של הגג מאבק, לכלוך, וכן הניקיון, לא בזיפות, כולל הרמה של כל הדודים וקולטי השמש, ובנוסף יש לבצע ניקוי של איטום הישן. יש לציין כי שכירת חברה שאינה מקצועית הנוטה לזלזל בעניין זה, יש לדעת את ההשלכות שעלול להיגרם נזק

כל השיטות לאיטום גגות

  • איטום גגות בעזרת יריעות ביטונומיות

מומחים רבים מחשבים את השיטה הזאת לאחת השיטות הטובות והמובילות ביותר. יש לציין כי איטום גגות בירושלים בשיטה הזו נעשה על ידי הלחמה של יריעות ביטונומיות על ידי יצירת סוג של שטיח. אך יש לדעת שלא בכל גג ניתן לאטום בשיטה זו, אלא ניתן לבצע איטום גגות בשיטה זו במקרים הבאים: גג שעבר זיפות בעבר, ניתן לשים שכבה נוספת של יריעות, לגגות שלא נאטמו בעבר.

  • איטום גגות בעזרת זיפות

שיטת הזיפות הינה שיטה מיושנת, אך נחשבת יעילה לאיטום גגות בירושלים היא מתאימה בעיקר לגגות גדולים מלאים בדודים שקשה לגרום לניקוי הגג בצורה מלאה דבר שבשימוש בשיטות אחרות איטום יהווה נזק