בינה עסקית לניהול עסקי – מערכת ERP

0
1816

נכון להיום עסקים שעדיין לא הטמיעו את מערכת ה- ERP הם עסקים שאינם מודעים ליתרונות הרבים של מערכת זאת, יתרונות אשר מובילים לעיתים לצמיחתו ושגשוגו של העסק המדובר. במאמר זה נגולל בפניכם את כל היתרונות הטמונים במערכת אחת, מערכת ERP ונגולל בפניכם כיצד מערכת זאת עונה לכל הקשור אל תחום ניהול מערכות מידע.

 

מערכת ERP – אינטגרציה בארגון

אי אפשר להתעלם מהיתרון הראשון ואחד החשובים ביותר של מערכת זאת, האינטגרציה. אם עד היום הגישה שלכם למידע עסקי ופיננסי של החברה הייתה מוגבלת שכן, הייתם צריכים לגשת אל אותם אנשים שאחראים אל היבטים אלו של החברה ולבקש מהם להראות לכם מה רשום להם במערכת בה הם עובדים, כיום אין צורך. מערכת ERP מאגדת את כל המידע של החברה מרוכז במסד נתונים אחד של מערכת אחת ולכן אין שום קושי לשלוף את המידע הנדרש בזמן אמת ובמיידית ולהשתמש בו באופן נבון. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמערכת מאחדת את כל המחלקות בארגון ומאפשרות פרודוקטיביות רבה יותר לארגון. יתרון זה מוביל אותנו ליתרון הבא של שימוש במערכת.

 

דוחות והתייעלות – מערכת ERP

יעילות – התייעלות בחברה וייעול של תהליכים הם מושגי המפתח בדרך להצלחתה ושגשוגה של החברה. מערכת ERP חוסכת תהליכים מיותרים ועל ידי כך היא חוסכת לחברה זמן והוצאות מיותרות. אם בעבר הלא רחוק עובדי החברה נדרשו להזין את כל הנתונים הנדרשים ידנית, כיום ניתן להנפיק דו"חות מיידים במערכת זאת וזאת באמצעות הפילוח המתבקש. דו"חות – המערכת מאפשרת ניהול דו"חות ושליפת דו"חות על פי שאילתא. בנוסף, המערכת מאפשרת דיווח מהיר וקל המותאם מראש לצרכיו של הארגון.

 

לא מוותרים על המהפך – לא מוותרים על מערכת ה- ERP

אם עד היום הוקסמתם מתהליך ניהול מערכות מידע יעיל בחברות אחרות, כיום בוודאי תשמחו לקרוא שגם לכם יש את האפשרות לייעל את כל הקשור אל העסק שלכם וזאת באמצעות מערכת אינטגרטיבית אחת אשר תגרום לחברה שלכם לפעול באופן מסודר, מהיר ומדוייק ולכבוש את כל יעדיה העסקיים. מערכת ERP היא מערכת שאוספת ומעבדת את כל המידע של החברה בבסיס נתונים אחד, דבר המאפשר נגישות מיידית לכל המידע של החברה. מערכת זאת היא מערכת שמפחיתה טעויות אנוש. היא מערכת שניתן להתאימה לכל חברה ובשורה התחתונה היא מערכת  שבסופו של דבר מגדילה את הריווחיות של החברה ומונעת תהליכים שאינם יעילים, קרי, כאלו שמובילים לאובדן רווחים עתידיים. 

 

בואו להתנסות במערכת בינה עסקית המתקדמת של אספקט.