מעצבות האופנה דתיות

0
1712

מעצבות מחדש את עולם האופנה

אחרי שנים רבות בהן אופנת המעצבות הדתיות מהמגזר החרדי לא נחשבה כשוות ערך בעולם האופנה, היא פרצה את תקרת הזכוכית המורכבת מהסטריאוטיפ כי הסטייל הדתי הינו מיושן, משעמם ומגביל. 

מכירה את ההרגשה הזו שכבר יצאת אל מסע הקניות במוטיבציה לרכוש, הארנק כבר בהיכון אבל אין בנמצא ולו בגד אחד שמכוון לטעמך?

תחושת התסכול מציפה אותך ו"המבחר" הנפרש לעינייך מצטמצם לכדי ייאוש. הרי מה כבר ביקשת? לרכוש בגד יפה שגם יוכל לשאת חן בעינייך ולהישאר ענווה וצנועה.

מטרתן של מעצבות האופנה הדתיות הינה לספק לך מבחר יוצא דופן של בגדים ייחודיים, שיגרמו לא רק לחוויית הקנייה שלך להשתפר, אלא גם יגרמו לך להרגיש פשוט נפלא!

עד היום עוד היה שגור בפי כל כי אופנה הנתונה למגבלות כלשהן היא לרוב אופנה חסרת חידושים או ריגושים, אשר לרוב, נתפסה בעולם האופנה כמשעממת וצפויה. לעומת זאת, ניתן פתאום להבחין בזרם חדש של מעצבות דתיות המפגינות יצירתיות חדשנית ומרשימה, וזאת למרות אי החופש הכללי.                               הן הביאו לשינוי של חוקי המשחק וסללו לעצמן דרך מכובדת, אשר מותירה מאחור את המחשבה המעוותת; של מציאות האופנה הדתית אשר מתחילה ונגמרת בחצאית הג'ינס הפרימיטיבית וחולצת בסיס חסרת צבע.

הדור החדש של המעצבות הדתיות פונה לקהל היעד הישן, ויחד עם זאת, גם לקהילה הצומחת של דתיות אשר חובבות אופנה, ומאמצות את השינויים האופנתיים בעולם ואף מוכנות לחרוג מעט מן הקודים הנוקשים של הלבוש הדתי. זו מהפכה ממשית המאפשרת לייצר אופנה המשלבת ישן עם חדש.

המטרה של המעצבות הדתיות החדשות היא לעצב בגדים ופרטי לבוש המכבדים את ערכי המסורת, אך משלבים אותה עם חידושים מפתיעים. הן מתעדכנות כל הזמן בפתרונות צניעות חדשים ונוחים על פי בקשתן של לקוחות, החל מבגדי בסיס איכותיים דרך חולצות מעוצבות עם ובלי תחרה, חצאיות במגוון סגנונות, ועוד.

השאיפה העיקרית היא לייצר עבור ללקוחה את ה-'אאוטפיט' הייחודי, כזה שיחמיא לגזרתה המיוחדת, וישמור על אמונתה בדת ויהפוך את הלוק שלה למושלם ויוצא דופן.

 

 

לראשונה בעולם האופנה מעצבות דתיות מצליחות יותר מתמיד, זוכות לראשונה בכבוד הראוי להן על היותן פורצות גבולות בתחום האופנה והן כובשות עוד ועוד פסגות, שרק עד לפני מספר שנים הן היו בגדר חלום רחוק בלבד.

קו האופנה הייחודי שלנו ב- BIANCO NERO  משלב את קוד הלבוש הצנוע המתבקש על פי ערכי הדת, יחד עם אלגנטיות קלילה וחדשנית.

חגית אור – אגסי, מעצבת האופנה ובעליה של חברת ביאנקו-נרו, מזמינה אותך לגלות עולם אופנה חדש, קסום, מהפנט וייחודי. ברשת חנויות האופנה הצנועה לנשים של ביאנקו-נרו, מצפה לך שירות אדיב ואישי, אשר יאפשר לך לצאת עם השראה והמלצה ללוק המושלם והייחודי המתאים במיוחד בשבילך.

 

 

 

 

SHARE
Previous article
Next articleמעצבות דתיות