ללמוד אנגלית

0
1972

אנגלית פרקטית

השפה האנגלית הפכה להיות חלק מתרבות המערב, חשוב להשקיע ברכישת השפה כי זה ההווה והעתיד של האדם  בעולם המערבי.

חוזרים ללמוד אנגלית

נראה כי בשנים האחרונות אנשים התחילו להפנים כי ללא השפה האנגלית אין להם דרך להשתלב בעולם המתקדם. כך ניתן לראות כי גם אלו שבצעירותם זלזלו בלימודי השפה בבית הספר, החלו לחשוב פעם נוספת על חזרה לספסל הלימודים זאת על מנת ללמוד אנגלית. זו החלטה נכונה, זו בחירה מוצלחת. כי אכן האנגלית הולכת וכובשת יותר ויותר את העולם ומי שחושב על עתיד  מצליח ומתקדם צריך להשקיע באנגלית ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד מהשפות בהן הוא משתמש.

מעסיקים אוהבים עובדים שולטים

לא בכדי מעסיקים רבים מתעניינים בנוגע לשליטה בשפה האנגלית הם מודעים לכך שהשפה האנגלית הינה פתח לתקשורת עם לקוחות, ליצירת קשרי עבודה יעילים, ומקסום הפוטנציאל של העסק. קיימים מעסיקים רבים שאף מכשירים את הצוות שלהם ושולחים אותם על חשבון שעות העבודה ללמוד אנגלית, הדרישה והצורך גרמו לכך שכל משרד שרוצה להתייעל צריך לבחור נכון, לבחור לשלוח את עובדיו למסלול של לימוד אנגלית לרכישת השפה האנגלית לשימוש ברמה של שליטה מוחלטת בכול ענפי השפה.

שפה על כל היבטיה

לימוד האנגלית מורכב ממספר חלקים, כאשר חלק מהם מתייחס לקריאה, כתיבה והבנת הנקרא ויש את התחום השני הקשור לשימוש בשפה האנגלית, הדיבור ועוד. הצרכים המשתנים של התלמידים הם גורמים לכך שחלק יבקשו לשים דגש על תחום אחד על חשבון התחום האחר. כדאי לדעת כי אצלנו ללמוד אנגלית זה ללמוד מקיף, האנגלית על כל ההיבטים שבה, נלמדת אצלנו בצורה יסודית על מנת להביא את התלמידים לשליטה בשפה.

חוויה של למידה

אצלנו קיים עיקרון נוסף בכל מה שקשור ללימוד אנגלית והוא עיקרון הלמידה החווייתית, חשוב לנו שכל אחד שלומד את השפה יוכל ליהנות לא רק מהכישורים אותם הוא רוכש אלא גם מהתהליך אותו הוא עובר על מנת לרכוש את השפה, לכן הלמידה אצלנו הינה  למידה חווייתית, למידה שיוצרת ענין אצל התלמיד וגורמת לו לחכות לשיעורי האנגלית ולהשקיע בהם.

רוכשים שפה בקלות רבה

הבוגרים שלנו יוכלו לספר על ההנאה שלהם מהלמידה ובעיקר מהנכס אותו הם רכשו כאשר הם למדו את השפה, הם יצאו לחיים מוכנים, עם יכולות אחרות ועם הרבה סיפוק של רכישת שפה מהשורש ועד הענפים, כי אנגלית זה עתיד ללא גבול.