בלונים לחתונה

0
2200

חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיינו. הזוגות הצעירים מקדישים זמן רב לחשיבה על אופן ההתנהלות בחתונה והפיכתה לחתונה המרגשת והשמחה ביותר שתיזכר על ידי כולם. במשך ימים רבים הם בוחנים את האופציות השונות באתרי האינטרנט השונים העוסקים בתכנון חתונות.

בפני הזוגות הצעירים עומדות שפע של אפשרויות לקישוט האולם ורבים מהם בוחרים בתוספת של קישוט בלונים לחתונה שיהפכו אותה לשמחה הרבה יותר.

מעצבי הבלונים המנוסים של מיקס בלון , נפגשים עם הזוגות הצעירים , מקשיבים לחשיבה  ולרעיונות שלהם  ונרתמים לעזרתם בעיצוב  ייחודי של בלונים שישדרג לאין ארוך את חתונתם.

קישוט דלת הכניסה היא גולת הכותרת של הערב כיוון שהיא יוצרת אצל הקהל הנכנס את שינוי האווירה מהעניינים שעסקו בהם לפני ההגעה לאירוע, והמעבר לשמחת החתן והכלה בחתונתם.

הקשת המרהיבה נבנית מכמות גדולה של בלונים בצורה התואמת את מבנה דלת הכניסה, עגול, מרובע או שילוב של כמה צורות, הבלונים מסודרים בצפיפות בצבע אחד או בכמה צבעים על פי בחירת הזוג הצעיר. אפשר להעמיד את הבלונים אחד על יד השני בטורים או בצורה אלכסונית ואז מתקבלת קשת מעוגלת ויפהפייה.

בקיר הכניסה מוצב שלט מבלונים של שמות החתן והכלה בצבעי זהב או כסף, השלט בולט מאד ומקרין שמחה רבה.

אם החופה מתקיימת בגן אירועים, ולא באולם, אפשר לחלק לנוכחים בלונים לחתונה, בדרך כלל בוחרים בבלונים לבנים הקשורים בסרטים לבנים. ברגע שבירת הכוס על ידי החתן, ניתן האות וכל האורחים משחררים את הבלונים מידיהם. כל הבלונים הללו עולים אט אט לשמיים. נוצר מראה יפהפה של כמות עצומה של בלונים המקשטים בצבעם הלבן והבוהק את השמיים השחורים.

ברחבת הריקודים מחולקים לרוקדים בלוני הליום גדולים במיוחד וכך תוך כדי הריקוד, מוסרים האורחים איש לרעהו את הבלונים ונהנים מפעילות משמחת עם הילדים, החברים ובני המשפחה.

זוגות צעירים רבים מזמינים לחתונתם מעצב בלונים. המעצב מחלק לילדים ולמבוגרים בלוני כובע הכוללים דמויות מצחיקות מהרבה בלונים ארוכים ועגולים, בשפע אפשרויות צבעוניות. באי האירוע נהנים להסתובב בו וליהנות מהכובעים המעניינים והייחודיים.

מעצבי הבלונים של מיקס בלון יוצאים לעיתים תכופות להשתלמויות בארץ ובעולם כדי להציע אפשרויות חדשות לבלונים לחתונה כך שכל אירוע יהיה בעל צביון שונה ומיוחד.

אנו מקפידים לייבא רק סחורה איכותית המיוצרות במפעלים הגדולים ליצור בלונים בעולם. כל הבלונים לחתונה מחזיקים מעמד לאורך כל האירוע ואף הרבה יותר מכך. הם נותרים מלאי אוויר ושומרים על צורתם המקורית במשך שעות רבות.