שיש למטבחים

0
3353

בעת תכנון מטבח בבית חדש או במטבח שמתוכנן בו שיפוץ, מקדישים תשומת לב מיוחדת לנושא השיש למטבחים.

אפשר לסייר במפעלים השונים ובבתי המלאכה העוסקים בחיתוך שיש למטבחים ובהתאמתו לכל לקוח. במקומות הללו נוכל לראות שפע של אפשרויות למשטחי שיש, מסוגים שונים ובצבעים שונים. המטרה היא להזמין שיש למטבחים המתאים את צרכי הבית או העסק.

שיש למטבחים גדולים כמו לדוגמה בתי מלון, קיבוצים, חברות הסעדה, מפעלים, מסעדות ובתי קפה זקוקים למשטחי עבודה רבים, ארוכים ורחבים בהתחשב בעובדה שבכל רגע נתון יש כמה עמדות פעילות, וכל טבח זקוק למרחב עבודה נוח ונגיש, ולמקום רחב כדי שיוכל להכין, לקצץ, לערבב ובסיומו של התהליך לצלחת כראוי.

חשיבות רבה אנו מקדישים לאפשרות הניקיון של המשטחים הללו, לעמידותם בחומרי הניקוי השונים ולעובדה שחומרי הניקוי לא יותירו אחריהם כתמים או שינוי בצבע משטחי שיש למטבחים, ולכן זה הוא נתון חשוב בקבלת ההחלטה, אילו משטחים להזמין.

שני המשטחים המובילים היום במכירות הם שיש למטבחים מאבן קווארץ ומשטחי ליפטק

שיש למטבחים – אבן קווארץ

שיש למטבחים הבנוי מאבן קווארץ הוא שיש חזק מאד, ולכן הוא עומד בכל תנאי מזג אויר ולא חל בו שום שינוי או סדק גם לאורך שנים רבות.

קל מאד לנקות שיש למטבחים מאבן קווארץ, השיש עמיד לכל סוגי חומרי הניקוי ומתנקה במהירות.

אפשרויות העיצוב עם שיש קווארץ הן רבות ומגוונות וכוללות שפע של צבעים. אפשר לבחור צבע אחד או לשלם שנים או שלושה צבעים וליצור עיצוב הרמוני וייחודי במטבח.

שיש למטבחים – משטחי לפיטק

משטחי לפיטק עשויים בטכנולוגיה חדשה ומאד ייחודית. אבני חרס מאיטליה נגרסים ומועברים לתנור לחום של 1200 מעלות. תהליך עיבוד זה יוצר חומר עמיד מאד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר הקיימת.

החומר אינו סופג ולכן לא נדבקים אליו טפילים בקטריאליים, וקל לנקות אותו בכל חומר ניקוי הקיים בבית.

משטחי ליפטק מרהיבים ביופיים, והם קיימים בעשרים צבעים שונים, מגוונים בהירים מאד עד גוונים כהים וכל הספקטרום הקיים ביניהם. אפשר להזמין משטח לפיטק בצבע אחיד לכל המטבח או לחילופין להזמין כמה משטחים בצבעים שונים שמשתלבים אחד בשני למשטחים השונים במטבח.

בבתים רבים בוחרים בצבע אחד למשטחים הארוכים מעל ארונות המטבח ולצבע אחר עבור משטח העבודה באי המרכזי הממוקם במרכז המטבח.

המתכננים גאים להציג אין ספור אפשרויות היוצרות נראות שונה לחלוטין לכל אחד מהמטבחים הצבעוניים. הלקוח יבחר את הנראות המתאימה למטבח שלו.