מטבחים מעוצבים

0
3342

מטבחים מעוצביםטרנדים בעיצוב המטבח

המטבח הוא הלב של הבית ולכן מושקעים בהקמתם של מטבחים מעוצבים שעות רבות של חשיבה מעמיקה תכנון וכספים רבים. בתחילת הדרך נפגשים האדריכל, ומעצב הפנים עם הלקוחות כדי להבין את אורח החיים שלהם ולהתאימם לטרנדים החדשים בעיצוב המטבח.

אם מדובר במשפחה קטנה שנמצאת רוב היום מחוץ לבית ולכן אינה זקוקה למטבח רחב ידיים הכולל כמה משטחי עבודה וארונות מטבח רבים, או במשפחות גדולות הנוהגות גם לארח אורחים רבים בעיקר בסופי שבוע ולכן הם זקוקים למרחב גדול, למשטחי עבודה כולל אי במרכז המטבח, לארונות מטבח רבים, לתכנון פונקציונלי שישרת את צרכיהם היום-יומיים של העוסקים במלאכת הבישול, ואת ההכנות המרובות עקב העומס הצפוי בסופי השבוע.

לאחר קבלת מלוא המידע, יכינו האדריכלים כמה סקיצות למטבחים מעוצבים ומתוכם יבחרו הלקוחות את האופציה הנראית להם המתאימה ביותר מתוך הטרנדים בעיצוב המטבח.

כשהמעטפת מוכנה פחות או יותר, ניגשים לפרטים האחרים, הרכב החומרים במשטחי העבודה במטבחים המעוצבים בחירת יצרן לארונות מטבח המעוצב, צבעים, מנורות, מוצרי נוי וכל פריט אחר שיהפוך את המטבח למושלם ושיהיה נעים ונוח מאד לעבוד בו.

האדריכל ומעצב הפנים מציעים ללקוח, שפע של אפשרויות להתקנת ארונות מטבח, בסגנונות שונים כמו מודרני, כפרי ואחרים. עם פיתוחים וללא פיתוחים, בצבעי לבן, חום, ירוק, אדום וכל צבע אחר האהוב על בני הבית. בהתאם להחלטה לגבי ארונות המטבח, מתקדמים למשטחי העבודה ועל ההתאמה המושלמת לארונות מבחינת סגנון, צבע ונחיצות העבודה במטבח המעוצב. לקוחות רבים מקובעים על שיש גרניט או על אבן קיסר, ורבים אחרים מעוניינים להתנסות במשטחי עבודה חדשים כמו משטחי קראון או עץ.

בשלב זה, מחפשים אריחים המתאימים להרמוניה שבין ארונות המטבח למשטחי העבודה, יש לקוחות המעוניינים לרכוש אריחים על פי הטרנדים החדשים ללא קשר לצבעי הארונות בטבח, ולצבעי משטחי העבודה ואילו אחרים יקפידו על גוון מדויק של צבעים כך שהאריחים יהיו בגוון זהה לצבע ארונות המטבח ולא טון אחד נמוך יותר או גבוה יותר. מקיימים פגישות באולמות התצוגה של היבואנים השונים עד שמתקבלת החלטה שמשקפת את רוח החשיבה של לקוחות המטבחים המעוצבים.

לאחר צביעת קירות המטבח, נותר להחליט על אביזרי הנוי והתאורה. ברחבי המטבח המעוצב יודבקו מדבקות הכוללות משפטים ייחודיים המזכירים את אופי המשפחה הגרה כאן, או ייתלו שלטים נעימים והומוריסטיים מברזל או ממתכת שיכללו את שמות בני המשפחה, שמטבח מעוצב זה הוא מרכז החיים שלהם, או שמם של הטבח / הטבחית המובילים בו.

בתום העבודה הקשה, נהנים בני הבית ממטבח מעוצב על פי הטרנד בעיצוב המטבח לשמחת בני המשפחה.