החלפת שיש במטבח

0
4575

בחירת השיש במטבח

כל מי שמקבל החלטה לשפץ את המטבח שלו, או שוקל החלפת שיש במטבח, צריך לזכור- בחירת השיש היא בחירה קריטית שיכולה להפוך את החיים שלכם במטבח לחלום או לסיוט. בכל מקרה של החלפת שיש במטבח, ריכזנו עבורכם טיפים חשובים שכדאי לכם לזכור לפני שאתם בוחרים שיש חדש.

 

  • למה אתם מחליפים? החלפת שיש במטבח היא לא מהלך שעושים כל כמה שנים. משטח שיש אמור וצריך להחזיק מעמד הרבה מאוד שנים וצריך לתת לכם שקט נפשי. לכן, תזכרו למה בדיוק אתם מחליפים את השיש. אפילו תכינו רשימה- מהם כל הדברים שהפריעו לכם בשיש הקודם ותנסו לענות לעצמכם.
  • מהם הצרכים שלי כיום? ייתכן שבפעם הקודמת שבחרתם שיש, היה לכם סט שיקולים שונה ממה שיש לכם היום. אולי פעם היה לכם פחות כסף להשקיע, היה לכם עיצוב אחר בבית, לא היו לכם ילדים ולא בישלתם בבית הרבה. לפני החלפת שיש במטבח, תחשבו על השימושים שלהם אתם זקוקים היום- האם מבשלים הרבה? מי נכנס למטבח ומה הפעולות העיקריות שאתם מבצעים בו? מענה על השאלות הללו יעזור לכם בהחלפת שיש במטבח למשהו איכותי ומתאים יותר עבורכם.
  • תשקיעו. כסף. החלפת שיש במטבח יכולה להיות עסק לא זול. אבל אם כבר קיבלתם החלטה- חשוב להשקיע במשטח איכותי ועמיד שיחזיק מעמד לאורך שנים וייתן מענה לכל הצרכים שלכם. חישבו קדימה, שווה להשקיע משטח למטבח שיהיה רלוונטי גם בעוד עשר שנים.
  • התייעצו עם איש/אשת מקצוע. החלפת שיש במטבח דורשת חשיבה- יש המון חומרים, סגנונות וצורות. העצה הכי טובה שיש לנו היא להתייעץ עם מישהו שמבין בתחום ויכול להמליץ לכם על דרך פעולה שתתאים במיוחד בשבילכם.
  • קחו חתיכות (גדולות) הבייתה. לפני שאתם ממהרים לבצע החלפת שיש במטבח- אתם צריכים לוודא שאתם בוחרים משטח בצבע, גוון ומרקם שיתאימו למטבח שלכם. בחנות, הכל יכול להיראות יפה. אבל אם לא תיקחו חתיכות הבייתה ותנסו לראות אם הצבעים מתאימים- אתם עלולים למצוא את עצמכם עם שילוב מכוער שעלה לכם הרבה כסף- מתכון לאכזבה.
  • ומה עם כל המטבח? אם כבר אתם שוקלים החלפת שיש במטבח, אולי שווה לכם לשקול להחליף גם את אריחי הקיר ואת הרצפות? וציפוי הארונות? נכון, יש בכך השקעה כספית ניכרת, אבל היתרון הוא בכך שתיצרו קוהרנטיות עיצובית ובעצם- תקבלו מטבח שלם חדש ולא רק שיש, כזה שתאהבו וישרת אתכם לעשור הקרוב, לפחות.

מעוניינים להחליף את השיש במטבח? צרו איתנו קשר לקבלת מידע והצעת מחיר.