רחיצת רכב

0
3410
רחיצת רכב

רחיצת רכב פעם בשבוע תועיל לרכב שלך!

גם אתם נכנסים לרכב שלכם ומרגישים שאתם לא שלמים עם המראה שלו?
כמה זמן אתם כבר דוחים ביצוע ניקיון יסודי לרכב?
כמה חודשים?
כמה שנים?
בואו אלינו ונעביר את הבייבי שלכם טיפול רחיצת רכב כולל ומושלם ותצאו עם רכב נקי, מבריק ומריח כמו חדש לקראת פסח המתקרב אתם חייבים את זה לעצמכם ולמשפחה שלכם!

רחיצת רכב – אז מה אנחנו עושים לרכב שלכם?

יש לנו מספר שלבים, אנחנו ניקח את הרכב שלכם ונחזיר לכם אותו אחרי מגוון פעולות שונות לבחירתכם.
אנחנו ממליצים על הטיפול הכולל והמלא, כי גם לאוטו שלכם מגיע פינוק והתחדשות!רחיצת רכב

שלב ראשון רחיצת רכב יסודיתאנחנו נבצע עבורכם רחיצה מקצועית גם מבחוץ וגם מבפנים.
לא נפספס אף לא נקודה אחתרחיצת רכב כוללת גם את כל החלקים שלרוב לא מגיעים אליהם בין הדלתות, בתוך תא המטען אנחנו ננקה ונוציא את האבק והכתמים הקשים ביותר.
השטיפה תכלול שטיפה בלחץ חזק וכמובן, פינישים ידניים בכל המקומות הכי קשים ונסתרים ברכב.

שלב שני  – שלאחר רחיצת הרכב, אנחנו נעשה ניקוי מושבים עמוק הכולל החדרה של נוזלי ניקיון וסבון מיוחד שהורג את הבקטריות שהצטברו בתוך המושבים ולאחר מכן שאיבה החוצה של הנוזלים והסבון.
אנחנו ממליצים לא לדלג על השלב הזהאתם לא רוצים לדעת כמה לכלוך, בטקריות ומגוון מולקולות מרושעות מסתתרות בתוך המושבים שלא ניקיתם כבר שנים!
אל דאגה כל החומרים שלנו היפואלרגניים ולא רעילים, כך שגם אם יש לכם ילדים קטנים הם לא ירגישו את החומרים שבהם אנחנו משתמשים.
אנחנו ננקה עבורכם גם את השטיחים המובנים בתוך הרכב לא רק את שטיחי הגומי.
אנחנו מתחייבים על רחיצת רכב יסודית כמו שמעולם לא חוויתם!

שלב שלישי אנחנו ממליצים לא לוותר על פוליש ווקס לרכב , השטיפה הפנימית והשטיפה החיצונית חשובות עד מאוד, אך אם לא תבצעו פוליש ווקס לאחר השטיפה החיצונית, המראה הנקי לא יישמר לאורך זמן.
פוליש נועד לטשטוש כתמים, שריטות קטנות ופגמים קטנים בשכבת הצבע החיצונית ואילו הווקס מספק שכבת הגנה עבה שתשמש כחוצץ בין שכבת הצבע לבין האוויר, השמש, האבק ושכבת הגנה משריטות עתידיות.

ניקיון יסודי לרכב שמורכב משלושת השלבים שציינו כאן, מומלץ לכל הרכבים אחת לתקופה.
הניקיון יתרום לא רק למראה הרכב ולתחושה הטובה שלכם, הוא יכול לשפר משמעותית את הנראות הכללית של הרכב במידה והוא עומד לפני מכירה ובעיקר הניקיון חשוב לכם ולבני משפחתכם שנוסעים ברכב באופן קבוע.